Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,71 zł , zmiana od tamtej pory: -50,88%

ADAMIE W JAKIM CELU PISZESZ TAK NEGATYWNIE O ipo?

Zgłoś do moderatora
adamie manipuujesz fakyami!!! przeczytalem dokladnie link ktory podales i co z tego wynika? Nie mozna poronywac kilku sklepow roznych sieci do kilkudziesieciu sklepow intersportu( z pewnoscia posaida takie lokalizacje gdzie wartosci sprzedazy sa mocno dwu cyfrowe!!!) Wiec tak na koniec odpowiedz mi w koncu na pytanie!!! Dlaczego kiedy sie pojawiasz na forum zawsze piszesz MEGA NEGATYWNIE o spolce czy Ty jestes jakims "ZBAWCA" i chcesz ostrzec akcjonariuszy przed grozacym im niebezpieczenstwem?Pamietaj ze przyjdzie czas kiedy spolka bedzie miala zysk za caly rok i wtedy bedzie ruch jak na FAM-ie,kazdy inwestor ktory ma nadeyzki kapitalu sukcesywnie dokupuje takie spolki jak INTERSPORT

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERSPPL -3,45% 0,84 2023-05-26 13:36:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.