Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,46 zł , zmiana od tamtej pory: 2,54%

Ad kto bierze po 1,45

Zgłoś do moderatora
po co te durne pytania o to kto bierze, to oczywiste, że słupy GI-owe zbierają co się da i po ile się da, GI to od nich zbierze zapłaci i po problemie. Nie liczyłbym na to, że zbiera ktoś spoza kręgu GI, więc pytanie jest kto oddaje i dlaczego skoro można by uzyskać więcej nie odpowiadając na wezwanie i nie sprzedawać przed zakończeniem okresu wezwania.
Przypomnijcie sobie jak zarząd uzasadniał cenę ok 0,70 gr jako cenę właściwa dla akcji a było to na samym początku drogi naprawczej, teraz dali 1,45 -ciekawe dlaczego skoro 0,70 było OK :)
Jak się nie uda skupić po tej cenie to będzie wyżej, tylko czy taki akcjonariat czy może raczej elektorat :)kuma cza-czę:):):)?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
GIGROUP 1,00% 1,50 2022-06-29 09:15:59