Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  49,00 zł , zmiana od tamtej pory: -3,67%

AC SA Autogaz - po przecenie i w ciekawym miejscu

Zgłoś do moderatora
Akcje spółki zyskiwały podczas sesji z ubiegłego piątku niemal 4%. Spoglądając na sytuację na wykresie tygodniowym, widać że trwające spadki sięgające niemal 25% doprowadziły cenę z powrotem na poziom szczytów z poprzednich lat. W tym rejonie mogłoby dojść do reakcji popytowej, jeżeli tak się nie stanie, niewiele niżej znajduje się kilkuletnia linia trendu wzrostowego gdzie popyt będzie miał kolejną szansę na dokonanie odbicia. W piątek spółka opublikowała raport z wynikami za II kwartał. Wynika z niego, że wypracowała 21,75 mln zł zysku netto, co jest wynikiem słabszym niż przed rokiem. Niewiele niższe wyniki spółka notuje także od stycznia. Jest to jednak efekt prowadzonych inwestycji i intensyfikacji działalności badawczo – rozwojowej. Przychody od stycznia utrzymują się jednak na porównywalnym poziomie jak przed rokiem tj. ok. 121 mln zł, co oznacza spadek o ponad 4%.
https://comparic.pl/ropczyce-rpc-ac-s-a-acg-gorace-spolki-dnia-12-08-2019/ 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ACAUTOGAZ 0,00% 47,20 2020-02-18 12:14:40