Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,76 zł , zmiana od tamtej pory: -9,87%

Aby rosło trzeba kupować :)

Zgłoś do moderatora
Widze,ze wszyscy tu tylko narzekaja, a jakby kazdy co jakis czas kupil nawet za 500,1000zł to ruch by sie zrobil, nigdy nie moglem skumac dlaczego ktos nie kupuje np po 80gr a dopiero po 1 zł, i ma 25% mniej zysku. hmmm. przeciez nawet 50 osob po 1tys zrobi ruch, a ci co kupili powyzej 80, i sprzedaja za 74 gr, to juz dla mnie wogole odlot. taka mamy mlodziez najlepiej milion procent w 1 dzien :) wiec obort zalezy od tutaj nas a nie spada z nieba :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DANKS 14,17% 0,69 2022-10-06 16:15:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.