Forum Giełda +Dodaj wątek

ABS Investment rozpoczyna cykl spotkań przy kawie ze sztuką

Zgłoś do moderatora
17 lutego br. na Zamku Sułkowskich w Bielsko Białej odbędzie się pierwsze spotkanie
z cyklu Salon Sztuki. Na pierwsze spotkanie ze sztuką spółka ABS Investment zaprosiła do współpracy Marka Luzara, znanego artystę malarza i reżysera filmów animowanych. Spotkanie pt.: „Dlaczego artyści wyjeżdżają do Włoch” uroczyście rozpocznie cykl wykładów „Przy kawie o sztuce” i będzie doskonałą okazją do obcowanie ze sztuką multimedialną.

Salon Sztuki to długofalowe wydarzenie kulturalne na ziemi Bielskiej, które ma zachęcić do spotkania z „żywą sztuką” i nawiązać współpracę z lokalnymi artystami. Inicjatywa, jaką proponuje spółka ABS jest przemyślana i zorientowana na działalność edukacyjną, inwestycyjną oraz art – terapii. Podczas spotkań Przy kawie o sztuce na Zamku Sułkowskich, które są planowane, co 2 lub 3 miesiące, autorskie prace będą mogli prezentować lokalni artyści. Organizatorzy spotkań zapewniają, iż tematyka paneli o sztuce będzie w całości powiązana z aktualnymi wystawami znajdującymi się w galerii zamku.

Do pierwszego Salonu Sztuki zaproszono Marka Luzara, który posiada bardzo bogaty
i urozmaicony dorobek artystyczny, w którym to ma wiele sukcesywnie zrealizowanych filmów animowanych, przedstawień teatralnych, programów telewizyjnych. Ponad to Luzara jest znany i ceniony w środowisku artystycznym, który aktywnie zajmuje się malarstwem, grafiką, scenografią, fotografią, filmem i animacją. Jego prace można obejrzeć na stronie http://www.marekluzar.art.pl/.

Na spotkanie do Salonu Sztuki zapraszamy na godzinę 17.30, Zamek Sułkowskich, wstęp wolny!

***********
ABS Investment to spółka intensywnie rozwijająca się na Polskim rynku. Istotą działalności ABS jest przynoszenie korzyści wszystkim partnerom firmy, którymi są przedsiębiorcy poszukujący źródła finansowania oraz inwestorzy szukający możliwości najkorzystniejszego ulokowania swoich aktywów finansowych. 1 lutego 2011 roku spółka odniosła debiut na NewConnect. Poza działalnością doradczą w zakresie finansów, gospodarki, bezpośrednich inwestycji kapitałowych zajmuje się również bezpośrednimi inwestycjami w sztukę wizualną, popularyzację twórczości artystycznej w regionie a także pośrednictwo w obrocie dziełami sztuki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABSINVEST 0,00% 0,98 2023-02-02 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.