Forum Giełda +Dodaj wątek

ABPL - retest kluczowego, historycznego wsparcia + sygnał kupna W1

Zgłoś do moderatora
AB SA jest dystrybutorem sprzętu IT, elektroniki użytkowej i produktów związanych z telefonią komórkową. Działalność prowadzi w Polsce, Czechach i na Słowacji. AB SA oferuje szeroki wachlarz produktów ponad 400 marek.

Na wykresie miesięcznym widzimy trend wzrostowy, któremu udało się pokonać poziom wieloletniego oporu. Aktualnie kurs testuje tę strefę jako wsparcie.

Na interwale tygodniowym widzimy retest pokonanej strefy z widoczną reakcją popytu – tworzy się tygodniowe objęcie hossy nad kluczowym wsparciem.

Na interwale dziennym nadal trwa korekta, aczkolwiek mimo spadkowego nachylenia ostatniej fali można zauważyć pozytywne symptomy tzn. po mocnym odbicie dwie kolejne świece stanowiące pewną korektę lub częściową realizację zysków wskazują na siłę kupujących – po niskich otwarciach tych sesji następowały wzrosty i zamknięcia w okolicach dziennym maksimów.

http://comparic.pl/listings/spolka-w-trendzie-wzrostowym-ab-s-a/
  • ABPL - retest kluczowego, historycznego wsparcia + sygnał kupna W1 Autor: luqas87

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABPL 0,38% 39,85 2022-08-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.