Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: -49,75%

ABBY - ** swiatecznie

Padlo tu juz wiele slow ibtez czeac madrych czeac bez sensu nagonki.

Zakonczylisny spekulacje teraz czas Swiat czeac bez akcji piszaca setki postow o emisjach o sorzedazy za grosze. Niektorzy bawet pisza se to bedzie moja ostatnia onwestycja a ja wlozylem prz3ciez zyski z onnych.

Trzeba sobie odpowiedziec na oytanie czy to jest grupa oszustow ktirzy chca sorzedac akcje za kilka mln csy grupa wizjonerow.

28 grudbja zapewne odbedzie sie nwza po ktorym nieco inaczej spojrzyny w przyszlosc.

Ja to podsunuje tak. Kupoealem po 18 16 14 12 11 groszy na ile kasy starczylo. Uwazam ze to bedzie moja najlepsza onwestycja....

Ja czekam. Na dobrw komunikaty Polynertech.. Zadalem sobie trud poczytalem co oni robia...

Pozdrawiam tuch ktkrzy sa ze mna nie oddali akcji... Ale i tych naganiaczy rozymiem ich. Mysle ze te akcje obejmowane za grosze nie beda sprzedawane po 7 do 9 groszy. One zostana sorzedane za zlotowke i wtzej. Komu by sie chcialo robic ealek na milion czy dwa ryzykujac bylo nie bylo konisje nadzoru postepowanie... Po co. Zapomnieliscie o jedbym pan Profesor prafuje na uczelni i nje mize sobie pozwolic na udzial w jakims.... Ja mam okolo 2 mln akcji nie mialem kasy na woecej plan zrealisowalem w 40 procebtach zaluje bo akcje lezay mozna bylo je vrac za grosze. Moze fcos po swiwtach wpadnie. Moj portfel to 3.5 mln ale uwazan ze na LP duzo zarobie i dlatego zlt jestem ze mam tak malo. Kazdy gra na wlasny rachunek. Ja apeluje tylko o odrobibe uczciwosci... Powtarzanie do znudzebia o alcjach serii F czy G umozliwilo mi zakup alcji za grisze ciesze sie chociaz uwazan ze to jest nieprawda te akcje nie zkstana wpuszczone na rynek ba obecnych pozionach to by bylo w telrii gier bez sensu lepiej zarpbic qiecej niz upucjac miliony alcjo za grosze orzecoez zboliby kurs do 4 groszy.. Czy wy naorawde nie stosujecie mozgu do myslenia.... Ja rpzunien tych bez akcji maja powod... Ale reszta... Sorsedawac twraz sa 12 groszy.... Boze.... Nie wierze.... Naorawde.... Nie wkerze.....

Wesołych świąt

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
LAURENPES 0,49% 0,06 2022-07-01 14:37:16