Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,14 zł , zmiana od tamtej pory: -32,35%

ABBY - ** 1.35

Strasznie ciężko coś dokupić w dobrej cenie może będzie ttzeba zacząć zbierać z prawej strony

Najważniejsze żeby wziąć zaświadczenie te 50 złotych może zauważyć o dużych pieniądzach

Jesli oczywiście nie wydarzy się tak żezapomna podać na czas o propozycji Zmiany parametrów emisji. Albo nie odwolaja nzwa nie zmienia terminów.

Wariant optymistyczne jest takinze maja dobre intencje że dojdzie do połączenia na przedstawionych warunkach zacznie się dobry czas rozwoju spółki.

Dla mnie patrząc.na to z boku bo mam zainwestowane zaledwie 5 procent środków w LP jak na dłoni widać metody psychomanipulacjji jakie się stosuje na tym forum. Dlatego pozwoliłem sobie na przedstawienie swojej opinii która być może kogoś uchroni przed błędna ocena sytuacji o ile oczywiście mam rację. Bo przecież mogę się mylić nie mam dostępu do informacji niejawnych ja tyljo analizuje prywatniie możliwe scenariusze.

Biorę pod uwagę stratę 95 procent środków pogodzilem się z tym dlatego mi łatwiej myśleć i analizować.

Jest cała masa możliwych złych scenariuszy ale zakaldajac ten że właściciele P maja dobre intencje a spółka przyniesie olbrzymi zysk to ci którzy wytrzymają presję zarobią niezależnie po ile kupowali

Ja troche poczytałem o materii nad którą pracuje profesor i jakoś jestem dziwnie spokojny

TW moje dywagacje mogą być nieprawdziwe ale mam wrażenie że w historii naszej spółki zaczął się nowy okres o ile do połączenia dojdzie na ustalonych warunkach. W moejj ocenie właściciele P nie będą chcieli pozbywać się pakietu kontrolnego emitują setki lilionow alcjjbwysyarczy że spółka sprzeda jeden patent i będzie miała środki na rozwój

Mnie intryguje tylko kto ma duże pakiety podprogowo. Oczywiście wolałbym mieć jak pary spadających w coraz większą panikę spekulanton kilka procent więcej za 5 do 10 groszy ale coś ciężko tak zbić bo chyba ryzyko trwałego odebrania akcji przez osoby zrzucajace kurs jest za wysokie

Najważniejsze są zaświadczenia.na NWZA. I wiara że nie szykują zmiany parametrów emisji jeśli nie to będzie dobrze.. Oczywiście ja zakqldac optymistyczny scenariusz ale to moje prywatne przemyślenia. Czytam te śmieszne wpisy i cieszy mnie to że czeac myślących osób zaczyna analizować mechanizmy paletę na psychologii....

W mojej ocenie za dużo osób tutaj potracilo majątki i mają pakiety kupione dużo dużo wyżej... Może należy im się teoche czacunku i danie szany na odrobinie strat może wystarczy te pół roku jeszcze poczekać i sprawdzić na koniec kto miał rację. Jak się straciło 60 do 80 procent kasy to może warto poczekać do końca i potem smoc się z tych którzy pisali tw głupoty po prostu sprawdzić na koniec kto miał rację ja czy oni... Ale każdy działa sam. To tylko moje prywatne przemyślenia nie mam dostępu do tajnych rozmów itd jedne co ja zrobiłem więcej być może niż inni to zapoznałem się z pracami profesora i otworzyły mi się oczy co wam również polecam... Oczywiście to są trudne zagadnienia dużo trudniejsze niż pisanie na poziomie Slaya który chyba tak głupi niie jest i mam nadzieję że robi to co ja czekając spokojnie niżej

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LAURENPES -7,26% 0,09 2022-01-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.