Forum Giełda +Dodaj wątek

AB PL - super perspektywy na przyszłość.

Zgłoś do moderatora
Czyżby w szeregi sympatykow spółki AB PL zakradło się zwątpienie ?. Uważam , że niepotrzebnie, W trędzie wzrostowym notowań akcji spółki przeważnie występują lekkie korekty notowań akcji co nie ma większego wpływu na ogólny trend wzrostowy, Moją opinie na temat spółki wszyscy chyba znają dlatego odsyłam zainteresowanych do ciekawego postu z dn,11,08,09, autorstwa ABP , gdzie cena docelowa spółki będzie zmierzać w kierunku 30 - 40 zl. Całkowicie podzielam tę opinię , kwestią jest tylko czas w którym to nastąpi. W przypadku powrotu hossy na rynkach światowych czas w którym notowania akcji osiągną w/w cenę może okazsać się dosyć krótki,

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABPL -1,63% 39,20 2022-08-10 17:00:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.