Forum Giełda +Dodaj wątek

AB PL - spółka niedowartościowana,

Dziwi mnie to , że inwestorzy na parkiecie n ie doceniają naprawdę dobrych spółek n,p, takiej jak AB PL a wolą swoje oszczędności wolą lokować w niepewne interesy , t.j, w spółki o słabej kondycji finansowej licząc na t,zw, spekułę. Na dzień dzisiejszy wartość księgowa spółki wynosi 16 zl co przy dobrych , osiąganych wynikach finansowych . zaznaczam - z roku na rok coraz lepszych bardzo dobrze rokuje co do dalszego wzrostu kursu akcji, Chciałem tutaj zaznaczyć,że cena rynkowa niektórch akcji przekracza aż sześciokrotnie wartość ksiegową , n.p. spółka DZ Polska, Jej wartość ksiegowa wynosi 5 zł a kurs obecny to 30 zł , przy ilości akcji 63,790,000. i zysku na akcję 0,04 zł , Niechaj mi ktoś wytłumaczy , jak to się ma do AB PL , ile ta spółka powinna kosztować ? - 30 , 60 , 80 zł? Ktoś powie ,że Dz Polska to bank niemiecki , kojarżony z niemiecką solidnością ale mnie przecież interesują liczby i w skażniki , które są zbliżone do AB PL , z małym wyjątkiem dotyczącym liczby akcji,Pozostawiam to wszyskim do głębszego przemyślenia,Stwierdzam , ze wprzypadku spółki Dz Polska posiadacze jej walorów po prostu wierzą w tą spółkę i nie chcą tanio sprzedawać przez co kreują od powidni kurs rynkowy, Najwyższa pora , zeby posiadacze walorów AB PL zaczeli postępować tak samo,

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABPL 1,91% 39,95 2022-08-11 10:54:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.