Forum Giełda +Dodaj wątek

AB PL - powrót do właściwej wartości akcji,

Zgłoś do moderatora
W/g mojej oceny spółka AB PL okazała się jedną z lepszych inwestycji na parkiecie a to tylko z tego powodu , ze jest po prostu dobrą spółką , Zarząd stanął na wysokości zadan ia a kierowana przez niego spółka potrafi generować tylko zysk o co coraz trudniej w innych spółkach giełdowych, Na dzień dzisiejszy spółka nadal jest n iedoceniona a jej wartość księgowa wynosi 16,53 PLN. Przy dobrych fundamentach spółki i osiąganych zyskach jej wartość rynkowa powinna być co najmniej dwukrotnie wyższa , Nie wiem dlaczego inwestorzy tego nie widzą i wybierają spółki o słabej kondycji i miernych wynikach finansowych,W najbliższym czasie kurs akcji powinien w końcu się zrównać z wartością księgową , by pod koniec grudnia osiągnąć właściwą cenę godną dobrej spółki to jest , u w a g a , u w a g a - 33 PLN

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABPL -0,87% 40,00 2022-08-16 15:43:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.