Forum Giełda +Dodaj wątek

AB PL- krótki odpoczynek,

Zgłoś do moderatora
Po dość długim marszu pod górę krótka przerwa na odpoczynek, Jutro ruszamy dalej coraz to wyżej, Jedna dobra rada - nie oglądajmy się do tyłu , ponieważ jest dość wysoko i Ci co mają lęk wysokośći mogą się wycofać, My idziemy dalej dla samej przyjemności zdobywania coraz to nowych , wyżej położonych miejsc , z kórych ukazują się nam coraz to piękniejsze widoki,


Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ABPL -4,26% 36,00 2022-09-29 17:00:00