Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,71 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

AB – akcje w dół o 5% po wynikach za I półrocze

Zgłoś do moderatora
Grupa AB jest czołowym europejskim dystrybutorem. Prowadzi działalność w Polsce, Czechach i na Słowacji, sprzedając produkty największych światowych producentów nowoczesnych technologii do ponad 16 tys. partnerów handlowych. AB S.A. jest spółką notowaną na rynku głównym GPW od 2006 roku. Spółka opublikowała dzisiaj raport z wynikami za I połowę roku obrotowego. Poniżej szczegóły z raportu.
Spółka wypracowała 35,31 mln zł skonsolidowanego zysku netto w I poł. roku finansowego 2018/2019 (1 lipca – 31 grudnia 2018) wobec 38,62 mln zł zysku rok wcześniej.
Zysk operacyjny wyniósł 50,06 mln zł wobec...

link 

link

  • AB – akcje w dół o 5% po wynikach za I półrocze Autor: kwfx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ABG -4,52% 5,71 2008-09-29 16:27:06