Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,33 zł , zmiana od tamtej pory: -16,32%

A18 Odcinek 4- Postęp prac w 2021

Zgłoś do moderatora
Pojawiła się strona kontraktu A18 odcinek 3 i 4. Odcinek 4 to ten co buduje Kobylarnia i MIrbud:
https://www.przebudowa-a18odc3i4.pl/

Ze strony kontraktu wynika że na razie prace na odcinku 4 jeszcze nie ruszyły, co jest dość zastanawiające bo umowa została podpisana w styczniu 2021.
Ale zapewne lada tydzień już coś się zacznie dziać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRBUD 1,02% 4,46 2021-07-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.