Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  402,80 zł , zmiana od tamtej pory: -12,24%

A wy dalej nie wiecie czemu CDP jest wart ponad 40mld zł

Zgłoś do moderatora
https://mmorpg.org.pl/news/zobacz/dajcie-juz-anthem-2-0-bo-gre-mozna-wyrwac-w-walmart-za-dolara 

BioWare jedno z studiów EA wyprzedaje swoja grę w Walmarcie za 1 dolara. Wartość EA o ile dobrze kojarzę to coś około 70-80mld zł a grę która zadebiutowała w lutym 2019r po półtora roku wyprzedaje za 1 dolara a wy piszecie , że CDP się kończy bo 5 lat od premiery W3 dalej potrafi na nim zarabiać dobre pieniadze:) Kolejne tytuły EA jak UFC 4 za dodanie reklam do gry sa krytykowane, nowy Maden NFL 2021 też bez szału w ocenach. gdyby nie sytuacja, że maja parę gier w portfolio to dawno ta firma nie była by warta nawet 10mld.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -3,57% 353,50 2020-10-23 17:04:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.