Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  39,27 zł , zmiana od tamtej pory: 69,60%

... a tych wygasających w czerwcu aż po 437 USD.

Zgłoś do moderatora
Australijski węgiel koksowy na historycznym maksimum
Obecnie kontrakty na australijski węgiel koksowy znajdują się na historycznym maksimum. Bieżąca seria kontraktów wygasających w marcu jest notowana po 406 USD, a tych wygasających w czerwcu aż po 437 USD. W obydwu przypadkach na wykresach kontynuacyjnych są to historyczne rekordy. W praktyce to też oznacza, że od początku grudnia ich notowania poszły w górę o ponad 60%. To zjawisko jest wywołane po prostu zmniejszoną podażą surowca na rynku spot.
  • ... a tych wygasających w czerwcu aż po 437 USD. Autor: ~dcsz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -4,12% 66,60 2022-05-20 17:01:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.