Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,56 zł , zmiana od tamtej pory: 2,68%

A tu dalej @ta całymi dniami ujada. Haha

Zgłoś do moderatora
Pozdrawiaja cie ci co realizowali zyski gdy kurs latał powyzej 2 zeta. Czemu ich od kmiotow wyzywales kazac brac sznur i wieszac sie??

Jednak ty musisz się zaopatrzyć w sznur i zawisnac.
Widzę że boli wtopa mocno, ciszę się.
Było słuchać madrych byś nie musial stekac teraz całe dnie.
Kierul sobie żyje w luksusie a ty co, bieda i ujadanie. Tak kończą slabeusze hihihihi

A teraz zawyj, dajesz.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOFTBLUE -0,17% 0,57 2021-06-22 12:06:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.