Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,12 zł , zmiana od tamtej pory: -9,82%

A teraz hicior - kto jest wiceszefem Tech Robotics???

Zgłoś do moderatora
Wice prezesem jest kapitan rezerwy JW GROM, który przez wiele lat dowodził sekcją bojową, biorącą udział w najcięższych walkach na terenie Afganistanu i Iraku !!!

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/57178799/rozmowa-jarka-jakimowicza-z-marcinem-krajewskim-bylym-oficerem-jednostki-grom

Ale jakby tego było mało to jego małżonka w zeszłym roku została Głównym Inspektorem Farmaceutyczny RP !!!

Więc nie piszcie, że spółka kupowana przez Metaversum to jakiś dziwny podmiot.

http://gazetaolecka.com/2021/02/09/awans-olecczanki-na-stanowisko-ministerialne/
  • A teraz hicior - kto jest wiceszefem Tech Robotics??? Autor: pewniakgpw

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
METAVERSUM 2,02% 1,01 2022-08-18 11:23:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.