Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,44 zł , zmiana od tamtej pory: -9,16%

A tak w ogóle to ta dostawa się już odbyła

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/MBF-GROUP-S-A-Zakontraktowanie-dostawy-rekawiczek-ochronnych-MBF-Medical-NitrAG-SoftTouch-8184865.html

Realizacja dostawy związana jest z podpisaniem Umowy ramowej dotyczącej produkcji i sprzedaży rękawiczek MBF Medical NitrAG SoftTouch zawartej na wyłączność ze spółką AGL Grup Petrol Kozmetik Medikal z siedzibą w Istambule, o której Spółka informowała Raportem bieżącym nr 35/2021 z dn. 12 lipca 2021 r.

Jednocześnie Zarząd Spółki informuje, że rozpoczęcie dostaw oznacza otwarcie procesu dystrybucji i sprzedaży rękawiczek na rynku polskim, gdzie rolę importera i dystrybutora pełni Emitent. Wartość poszczególnych kontraktów w ramach podpisanej Umowy ramowej objęta jest tajemnicą handlową zastrzeżoną na rzecz producenta i ze względu na konieczność utrzymania tajemnicy przedsiębiorstwa, w tym w szczególności uzyskiwanych marż, mogących wpłynąć negatywnie na pozycje negocjacyjne Emitenta, Spółka odstępuje od podawania szacunkowego zysku netto w ramach poszczególnych dostaw.

W ocenie Emitenta zakontraktowanie i realizacja pierwszej transzy dostaw stanowi kluczowy element w rozwoju MBF Group SA

Tak więc teraz średnio będą dostarczać raz na tydzień :)
Czytajcie między wierszami. Tutaj będzie mega boom!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MBFGROUP -0,95% 3,12 2021-10-22 15:53:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.