Forum Giełda +Dodaj wątek

A oto wasz geniusz prezes

Zgłoś do moderatora
Piotr Szymczyk wraz z żoną i Czudziak wraz z żoną z firmy PDM Development sp zoo z Wrocławia, świadomie oszukali wiele rodzin , uważam ,że tymi ludźmi powinna zainteresować się prokuratura.
~as

Szymczyk ty kanalio doprowadziles do tragedii wielu rodzin mam nadzieje ze sprawiedliwosc cie dopadnie!!!
~tomasz

Piotr Szymczyk doprowadził do bankructwa kilkadziesiąt rodzin. Jego firma deweloperska PDM Development zbankrutowała i kilkaset osób zostało z kredytami lecz bez mieszkań. To jest dobry manager? Albo jest oszustem i świadomie doprowadził do bankructwa a''la Amber Gold, albo jest nieudacznikiem który nie potrafił dokończyć budowy w czasach gdy deweloperzy mieli 200% marży dla siebie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGOPLD 0,00% 0,01 2014-03-10 15:09:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.