Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,25 zł , zmiana od tamtej pory: -5,12%

A najśmieszniejsze jest to, że umowę mogą podpisać za dwie sesje

Zgłoś do moderatora
W poniedziałek, lub wtorek, lub dowolny inny dzień. Cytat: Na podstawie Aneksu, zmieniono termin podpisania Planu Połączenia ze wskazanego na nie późniejszy niż do 18 grudnia 2020 r. na nowy, nie późniejszy niż do 28 lutego 2021 r. Koniec cytatu. Słowa klucze to "nie późniejszy". Dziś wywalicie, kurs spadnie do 1 zł lub 80 gr, a jutro bum skup akcji i lecimy z umową. I co tu robić, drogie inwestory?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AVATRIX 4,22% 1,19 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.