Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

A najbardziej się zawiodłem na tym obecnym szefie KNF

Zgłoś do moderatora
Popatrzyłem na zawodnika, posłuchałem wywiadu - i mówię sobie profesjonalista... Ba, nie tylko profi - chciałem go nawet nazwać RYCERZEM.
Okazał się "tak samo niezależny" jak reszta tego towarzystwa - słucha się Pinokia i Glapy, za dużo nie ma do powiedzenia.
Choć i tak w porównaniu z giermkiem Glapy, Markiem Ch. - widać różnice - i to są "WIELKIE I PRESTIŻOWE POLSKIE INSTYTUCJE, KTÓRE STRZEGĄ NASZYCH PIENIĘDZY" - śmiechu warte. A najlepszy jest TK - to już jest mistrzostwo świata plus ciętę riposty "niezależnej sędziny : TK, Pawłowicz - przecież to już nie jest żadne Państwo Prawa, to są komedie...
No i mowa o tym, że wyroki Europejskiego Trybunału Praw Człowieka są niezgodne z Polską Konstytucją... To tylko WIELKI KŁAMCA PINOKIO mógł wymyśleć - gdzie ja do cholery żyję? Obudż mnie Taaaa....
  • A najbardziej się zawiodłem na tym obecnym szefie KNF Autor: ~mike75

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.