Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,90 zł , zmiana od tamtej pory: 42,22%

?a może to.. pomoże?

Zgłoś do moderatora
do 10 czerwca ukraińscy właściciele ziemscy naliczyli 131,4 mln UAH częściowej rekompensaty za koszty zakupu krajowego sprzętu i sprzętu za okres od grudnia 2018 r. Do kwietnia 2019 r.

Według Ministerstwa Polityki Agrarnej i Żywności Ukrainy takie informacje otrzymano od 10 autoryzowanych banków - Oschadbank, PrivatBank, Ukreximbank, Ukrgasbank, Raiffeisen Bank Aval, Yuzhny, Investment and Savings Bank „,„ PUMBank ”,„ Industrialbank ”,„ Kredobank ”.

„Ogólnie rzecz biorąc, kwota środków podlegających częściowej rekompensacie kosztów sprzętu i sprzętu ukraińskiej produkcji wynosi 174,6 mln hrywien” - powiedział w oświadczeniu.

W tym okresie z programu korzystało 1513 producentów rolnych, w tym 773 gospodarstwa, które nabyły 2 583 jednostki maszyn i urządzeń

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KSGAGRO 0,00% 1,28 2019-11-20 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.