Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,39 zł , zmiana od tamtej pory: -62,69%

a może developerka?

Zgłoś do moderatora
Główni udziałowcy partnera to rowniez własciciele dawnego WILBO. zabezpieczyli sobie Po wilbo zostało duzo gruntów. Wiem wilbo zbankrutowało ale oni sobie zabezpieczyli budynki i grunty z tego co pamietam. grupa bałtycka prowadziła developerke z tego co pamietam. Moze chcąteraz coś z tymi ziemiami zrobić....* a jest ich sporo)
  • a może developerka? Autor: ~sancho

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PARTNER 2,83% 0,15 2021-12-03 13:32:17