Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,68 zł , zmiana od tamtej pory: 57,61%

A może Cordiant przejmie nasza 06.

Zgłoś do moderatora
Czy nie lepiej opłaca się kupić 7milionow akcji nawet 15/ szt i wywalić do max 105 milionów zł ( a praktycznie dużo mniej Ok 40 do 80 mln ) i mieć w nosie proces. Mają wynegocjowane 80 mln co na zlote daje Ok 400 mln i i tak wychodzą na plus i wartość dodana Spółka na własność. Notabene może już rozpoczęli skup ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
06MAGNA 0,35% 5,80 2023-05-30 16:49:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.