Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,75 zł , zmiana od tamtej pory: -6,83%

a ktos tu mowil...

Zgłoś do moderatora
ze już tylko na północ, dzida, upup, itd
nie wspominając o tym ze sprzedawanie po to aby odkupić taniej jest bez sensu i wogóle bee, i nie jest to dobra strategia inwestycyjna bo jedyna dobra to kupic i trzymać do śmierci - bo przecież wiadomo że na giełdzie zawsze wszystko tylko rośnie :)
pozdrawiam 'ynwestorów' :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYNEKTIK -0,52% 28,65 2021-09-21 14:16:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.