Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,90 zł , zmiana od tamtej pory: -5,56%

A jesli raport za 2q będzie niezły?

Zgłoś do moderatora
Ciekawe co wtedy wydarzy się na papierku. Kapitalizacja 2.9 mln na dzis. C/WK 0.3. Papier ładnie podebrany w okolicy 1 zł co fajnie widac po obrotach i do tego ostro zdołowany. Wynikow z 2q 2018 nie ma szans poprawic ale na dzis sukcesem przy tej kapitalizacji bedzie chocby 0.5 mln zysku w 2q szczegolnie przy tej pogodzie jaka byla w 2q. A co jesli okazalby siw wyższy?? Czekam z niecierpliwoscia na kolejne miesiace

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRIMAMODA -1,16% 0,85 2020-12-03 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.