Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,15 zł , zmiana od tamtej pory: -50,53%

a jednak super niespodzianka.... (Wyniki za 2 kwartał)

Zgłoś do moderatora
nie spodziewałem się poprawy w 2 kwartale, a tu bęc... wynik mamy lepszy niż rok temu i to całkiem istotnie mimo bardzo wysokiej bazy i przesunięcia świąt. Spółka mega zaskakuje in plus. Narastająco za ostatnie 4 kwartały mamy ok. 2,16 zł zysku na akcje. Toż to mamy dzięki poprawie wyników spółkę ze wskaźnikiem C/Z na poziomie 6,5! co ważne wynikiem wypracowanym z biznesu, a nie zdarzeń jednorazowych! Konia z rzędem dla tego kto wskarze drugą spółkę z branży medialnej (tak fajnie zdywersyfikowaną biznesowo), która ma takie wskaźniki. Brawo Zarząd!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4FUNMEDIA -2,23% 7,00 2021-10-21 17:01:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.