Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,14 zł , zmiana od tamtej pory: -50,00%

A JAK ZYSKA?

Zgłoś do moderatora
Tak konkretnie?
mieliśmy boooooooooooom kolejowy - ZAstal wypadł z rynku, będąc nawet monopolistą w zakresie cystern.
mieliśmy boooooooooooom śmieciowy - Zastal po położeniu koljnictwa zaczął robić pojemniki na śmieci - sprzedaż 2019 i 2020 równa ZERO
jesteśmy po szczycie wzrostu (procentowego) na rynku OZE - Do dziś (wg ostaniego sprawozdania) obroty ZAstal ciągle ZERO

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGFGROUP -2,82% 2,07 2021-10-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.