Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,55 zł , zmiana od tamtej pory: -10,27%

A JA TAK MYŚLĘ ŻE PREZES KACZYŃSKI NIE LUBI UKRAIŃCÓW I WSPIERA PUTINA?

Zgłoś do moderatora
WYŁĄCZYŁ GAZOCIĄG PRZEZ UKRAINĘ, BO ZREZYGNOWAŁ Z ROSYJSKIEGO GAZU W POLSCE, NO TO ZAMKNĘLI GAZOCIĄG I GAZ DO UKRAINY JUŻ NIE POPŁYNIE. A UKRAINA WŁASNEGO GAZU NIE POSIADA, WŁASNEJ ROPY NIE POSIADA. TO CZYM OBSIEJĄ POLA, JAK NIE MAJĄ DLA CIĄGNIKÓW PALIWA? MOŻE ORLEN WYPRODUKUJE I PREZES KACZYŃSKI DOPŁACI? ŚWIAT FIKCJI WEDŁUG KACZYŃSKIEGO? PIENIĄDZE PRODUKUJE SABRYKA PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH, MOŻE KAŻDEMU POLAKOWI DAĆ MASZYNKĘ DO PRODUKOWANIA PIENIĘDZY, TO TANIEJ WYJDZIE, A RESZTĘ PREZES DOPŁACI, JAK W CZYNIE SPOŁECZNYM DLA PIS POLACY NADRUKUJĄ KASY.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA -0,40% 4,98 2022-10-03 09:24:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.