Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,30 zł , zmiana od tamtej pory: -13,51%

A GDZIE RAJ(D) ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, GDZIE WINDOW DRESSING?????.......

Ajajajajaj......masz ci los, jednak technicznie wszystko się sprawdza.
Szkoda że teraz, w Grudniu - Indeksy na czerwono większość czasu.
Niestety.

W tym roku, trzeba spojrzeć prawdzie w twarz nie będzie rajdu Mikołaja zważywszy że większa część obecnej hossy w
USA to jeden wielki Window dressing i rajd.
Oczywiście można się z tym nie zgadzać i zapewne dostanę czerwone łapki od forumowiczów ale prawda jest taka że
od momentu jak pojawiły się dwa szczyty na każdym z gł. indeksów w USA to trzeba było być czujnym.

Nie chce mi się za dużo na tym forum pisać - swoje wiem i już nie kupuje.
Ostatnio miałem ATT i całkiem nieźle na nim zarobiłem. Ale teraz to już nawet jeśli o ATT chodzi to jest za drogo.
(możecie pisać że głupoty piszę ale takie moje zdanie i tyle. A każdy gra/podejmuje decyzje według swoich planów i analiz)

Mam odrobinę KGHM-u (.....wiem kaz że pisałem Ci że od 85,00 - 87,00 PLN będę wchodził :-) ...myślałem że kilka PLN do kocńca roku przytulę na zakupy) i chyba na nim trochę powiszę bo mogę.

Jak macie jakieś ciekawe przemyślenia co do końcówki tego roku i początku przyszłego to napiszcie.
Chętnie poczytam..............
W szczególności jak ktoś ma coś do napisania o USA i takich spółkach jak AMD i ALCOA......

P.O.Z.D.R.A.W.I.A.M.
:-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRUPAAZOTY -4,00% 28,80 2019-12-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.