Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,63 zł , zmiana od tamtej pory: -37,94%

A gdzie jest stara gwardia Zośka,Dark,XXX ,Hagi no i Rysiu kosmita?

Zgłoś do moderatora
Hagi gdzie jesteś ? Doznałeś szoku po tych wzrostach że zamilkłeś, Ferdek ciekawy jest na jakim poziomie stara gwardia zamierza sprzedawać 10,50,100 czy 500 zł za akcję, w dniu zakupu już chyba miałeś Hagi jakiś plan ile chcesz zarobić, na jaką stratę możesz Sobie pozwolić, tak to już jest na giełdzie ,jak w znanym przeboju ,,Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonany'' ...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PLAZACNTR 39,80% 3,50 2021-10-28 15:50:17