Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

A dam Wam Pisowcy jeszcze jedną lekcję - za darmo

Zgłoś do moderatora
www.youtube.com/watch?v=oCHJA3K0osE&list=RDMMnJTOD5jjac4&index=3

Bella Ciao - inna wersja. Nie chodzi tylko o sposób prezentacji ale o wierzenia ludzkie - Ci Włosi faktycznie wierzą w to co śpiewają - a Wy... Odrzucacie drugi sort, LGBT, służby mundurowe, które w poprzedniej epoce wiernie służyły wg ich opinii Narodowi i nie wiadomo kogo jeszcze ( w zasadzie patrząc na statystyki odrzucacie 70 procent Narodu lub 70 % Narodu odrzuca Was ). Włosi śpiewając tą piosenkę się jednoczą, nie odrzucają nikogo - zresztą Wy moi kochani Pisowcy chyba nigdy tego nie zrozumiecie!
Najlepsze z tego - co jest jednocześnie największą tragikomedią - że trzymacie się razem z Kościołem ( który a propos na czele z niektórymi Arcybiskupami też stosuje Mowę Nienawiści wobec niektórych grup społecznych - przykład sławnego Pana Jędraszewskiego ) ale twierdzicie, że jesteśmy wspaniałymi uczniami Chrystusa, hehe - moi Kochani Pisowcy - z każdym dniem i godziną zbliża się Wasz koniec!!! I Idea Bank i oszukanie prawie 100 tys. Polaków to tylko Wasz mały grzech - ale Naród Was rozliczy - ja sam optuję , żeby z Wami rozprawić się po rycersku po Waszej porażce ( bez więzień - wystarczy więźniów politycznych ).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.