Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

a co z szkolainwestowania i ich szkoleniami?

Zgłoś do moderatora
Mnie LionsBank oferowal GetBack, szkolainwestowania.pl fundusz Saturn

W funduszu około 1100 osób ulokowało łącznie około 210 mln zł. Obecnie majątek funduszu wyceniony jest na 5,7 mln. W większości uczestnikami funduszu są osoby fizyczne, które ulokowały wszystkie swoje oszczędności życia w pełnym zaufaniu do rynku kapitałowego nadzorowanego przez państwo.
Fundusz został utworzony w 2014 r. przez towarzystwo funduszy inwestycyjnych działające wówczas pod firmą Saturn Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA. W dniu 20 sierpnia 2019 r. towarzystwo to, na mocy decyzji Komisji Nadzoru Finansowego, utraciło zezwolenie na wykonywanie działalności polegającej m.in. na tworzeniu funduszy inwestycyjnych i zarządzaniu nimi. Po przejęciu zarządzania funduszem w listopadzie 2019 r. Ipopema TFI jako nowy podmiot zarządzający funduszem przeprowadziła analizę stanu prawnego i faktycznego funduszu, weryfikując stan jego aktywów, w wyniku czego doszło do opublikowania aktualnej wyceny certyfikatów, z podaniem spadku wartości certyfikatów w stosunku do wyceny z sierpnia 2018 r. o 98%, co oznaczało, że jeden certyfikat funduszu wyceniany jeszcze pod koniec sierpnia 2018 r. na 162,51 zł jest wart 3,52 zł.

mnie ta inwestycje oferowali w szkolainwestowania.pl, teraz sie zwineli i nie urzadzaja szkolen
  • a co z szkolainwestowania i ich szkoleniami? Autor: ~der_letzte_Zeuge

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.