Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,92 zł , zmiana od tamtej pory: 19,79%

A co z akcjami skupionymi przez ACR

Zgłoś do moderatora
Już wszyscy zapomnieli o programie skupu akcji własnych

To też przejdzie na Yoshi?
A może te akcje sprzedają lub sprzedali.... Ciekawe

Ale wydaje się że niezależnie od takich drobiazgów ważne żeby NowyACR miał przychody i zyski. A jeśli taka grupa doświadczonych organizatorów w coś wchodzi to może będzie dobrze...

Wszystkim się wydawało że to będzie nagle plus 100 procent każdy sprzeda a potem odkupi taniej i znów pójdzie do gory

Ale to toeche bardziej skomplikowane
  • A co z akcjami skupionymi przez ACR Autor: ~Tomek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ACREBIT 7,48% 2,30 2021-01-22 14:38:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.