Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  87,66 zł , zmiana od tamtej pory: 58,40%

A co się stało z wątkiem o "elytach" PO.Zniknął?

Zgłoś do moderatora
Polakowi zabrakło argumentów?Takiego pewniaczka strugał.Bronisz złej sprawy kolego dlatego ten deficyt racji.Chciałem odpowiedzieć a tu po wątku ani śladu...Widzieliście państwo?Niemiec mówi "mój portal,mój portal,mój portal" mogę sobie robić co mi się podoba.Tylko pozytywy o łotrze Tusku tylko za darmo nikt już nie pisze.Tak daleko nie zajdziecie a nawet nie zajdziecie.Informacje o Tusku znowu zamieszczę jak płatni będą pluć na prof.Kaczyńskiego lub Pana Premiera.I znowu : nie usuwaj bo rejestruję wprowadzanie... będziecie tu szczuć na patriotów...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
KGHM -1,28% 138,85 2023-02-01 17:03:00