Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,32 zł , zmiana od tamtej pory: 1,31%

A CO MOŻE SIĘ ZMIENIĆ W SPRAWIE TUROWA? CZESI I NIEMCY LUCZĄ NA HIGH TEC

Zgłoś do moderatora
ARGUMENTY SĄ ALE NIE MA KTO AKCEPTOWAĆ NA SWIĘTA BOŻE NARÓDŹ POROZUMIENIE , A ARGUMENTY TO CEZ POLSKA I SPADAJĄCA SPRZEDAŻ SKODY NIE Z POWODU BRAKÓW KOMPONENTÓW /
JESLI PIOZIOM WYŁSZTAŁCENIA JEST JAK MODLĄCYCH NA JASNEJ YP ŻADNE HIGH Q NIE POMOŻE JAK W JAWORZNIE

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -0,76% 10,46 2022-07-05 14:55:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.