Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,45 zł , zmiana od tamtej pory: 4,16%

A CO MOŻE SIĘ ZMIENIĆ W SPRAWIE TUROWA? CZESI I NIEMCY LUCZĄ NA HIGH TEC

Zgłoś do moderatora
A JEŚLI NIE DOSTANĄ TEGO HIGH TECH W TECHNOLOGII CZYSTEGO SPALANIA WĘGLA, TO MOGĄ ZAROBIĆ NA DOSTAWIE PRĄDU, LUB SPRZEDAŻY WĘGLA Z CZECH, LUB NIEMIEC DLA ELEKTROWNI TURÓW. ONI MAJĄ CZAS, A POLSKA CAŁY CZAS BEZ ARGUMENTÓW. OJ NAIWNY PREZES PIS OJ NAIWNY, NO ALE WSZYSCY JAK PRZEWODNIA SIŁA NARODU NAWET Z MOSKWĄ W NAZWISKU? Jan Kaczmarek - Oj naiwny - Bing video 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PGE 2,11% 10,88 2022-07-01 17:01:51