Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,14 zł , zmiana od tamtej pory: 0,59%

A CO MOŻE SIĘ ZMIENIĆ W SPRAWIE TUROWA? CZESI I NIEMCY LUCZĄ NA HIGH TE

Zgłoś do moderatora

HIGH TECH W pge stanie się jeśli 15 listopada 2021 r wraz z wymianą członków RN PGE zostanie ogłoszony konkurs na członkow zarządu pge i odwołanie byłego dyrektora kotłowni z Wołomina z pge który ze woją byłą d upą i z kurtką doprowadził do kryzysu wokół Turowa NA CZELE Sławomir Wochna pełniący w KWB Turów do chwili powołania NA Dyrektora PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów I obowiązki z-cy zawiadowcy kopalni.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 3,31% 10,21 2022-07-07 15:59:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.