Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,53 zł , zmiana od tamtej pory: -13,43%

A co jeśli spektakularnie się mylisz?

Zgłoś do moderatora
Po pierwsze, krachy przychodzą niespodziewanie i nie na tym samym trigerze (covid). Panikę miales w piatek. Zakladam, ze konczaca ten ruch. W poniedzialek bedzie odreagowanie według mnie. Mozliwe, ze spektakularnie mocne, na tyle, zeby zrobic wyspe odwrotu na indeksach. Takze Ty obstawiasz dzien sadu. No coz w poniedzialek weryfokacja.
Po drugie na Hub moze i bedzie te 40gr ale technika sklania mnie to predykcji, iz wczesniej bedzie 70gr. No cóż to rowniez jest weryfikowalne nieprawdaż.
Bez urazy. Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HUBTECH -1,20% 0,45 2022-05-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.