Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,70 zł , zmiana od tamtej pory: -7,66%

A co jeśli będzie jeszcze gorzej

Zgłoś do moderatora
Naprawdę ciężko zrozumieć colubus rok temu można było powiedzieć że rośnie nowy gigant ale teraz jak widac szał na colubus się skończył poza tymi peroskwity co niewiadomo jak pójdzie nadal colubus oferuje tylko drogą chińszczyznę jest już najdroższa firmą OZE na rynku ,niewiem może jakieś oddziały colubusapowstaly magazyny cokolwiek no nie tylko drukują ,i już zastanawiam się czy czekać na odbicie czy uciekać z stratą bo tutaj może być nawet bankructwo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS 5,14% 18,19 2022-01-25 15:34:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.