Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  51,00 zł , zmiana od tamtej pory: 12,16%

A Ameryka znowu w górę!!! Czyli jutro ostro do dołu.

Zgłoś do moderatora
Ta Polska tzw. "giełda" to nieporozumienie. Jeżeli banki z P/E - 7 ( w Stanach np. 14) ledwie zipią (a zyski 500 mln za półrocze) to co powiemy o potentatach co mają zysku (jeżeli w ogóle mają) parę milionów a rosną jak grzyby podlewane redbulem??
O co tu chodzi - polityka???
Buffet (ten 90 letni młodzieniec) - przeżyłem kilka rządów republikanów i kilka demokratów i zawsze coś zarobiłem.
Ale tu jest polishhell.
  • A Ameryka znowu w górę!!! Czyli jutro ostro do dołu. Autor: ~marnyoptymista

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKAO -0,17% 57,20 2020-12-02 10:18:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.