Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,92 zł , zmiana od tamtej pory: -79,91%

9 IX "Arboria" wychodzi z EA

Zgłoś do moderatora
https://www.allingames.com/pl/aktualnosci/nie-trollujemy-was-bogowie-przemowili-i-podali-date-premiery-arborii-na-steam/

All in! Games ma przyjemność ogłosić wydanie gry Arboria, roguelite i action RPG z perspektywy trzeciej osoby, którą stworzył polski, niezależny deweloper, Dreamplant Studio. Produkcja wyjdzie z Early Access na PC na Steamie już 9 września 2021 roku. Gra w klimacie dark fantasy, z systemem walki określanym jako „Trollz-like”  jest obecnie dostępna na Steam Early Access, a deweloperzy ciągle usprawniają ją nowymi uaktualnieniami ulepszającymi rozgrywkę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
AIGAMES 2,96% 1,39 2022-06-30 17:03:06