Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,93 zł , zmiana od tamtej pory: 89,25%

8 mln skonsolidowanego zysku netto

Zgłoś do moderatora
Spolka zakonczyła rok wynikiem zysku netto 8 mln PLN lepszym od oczekiwan analitykow ktorzy we wrzesniu podniesli prognozę zysku netto z PLN 7.3mln do PLN 7,8 mlTak dobry wynik zawdzieczamy wzrostom marży na sprzedaży oraz spadkiem poziomu zadłużenia oraz niższym kosztom finansowym netto .W samym 4 Q spolka zarobila netto PLN 1,77 mln ,Spolka che po raz pierwszy wyplacic 25% dywidendy za rok 2015 Jak widzimy w sprawozdaniu Mirbudu jedna ze spolek JHM DEV na podstawie uchwały nr VI/2015 Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników z dnia 01.10.2015r. Spółka JHM 3 sp. z o.o. dokonała wypłaty zaliczki na poczet przewidywanej dywidendy za rok obrotowy 2015 jedynemu wspólnikowi JHM DEVELOPMENT SA w wysokości 243 000,00 PLN 
 Niestety wyższe zyski nie przekladaja sie na cene ktora jest najniższa od zaistnienia spolki na GPW /

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26