Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  59,66 zł , zmiana od tamtej pory: -23,84%

8.02.2023: Ceny węgla koksującego w 2023: 350 USD, potencjał . . . .

Zgłoś do moderatora
Popyt na węgiel koksujący dopiero przed nami, jak większość państw wyjdzie z recesji (USA jest w recesji od kilku miesięcy).
Zobaczymy. Wygląda na to, że jesteśmy już za dołkiem, bardzo dobre perspektywy i wreszcie uregulowana sprawa ze stroną społeczną.

Teraz jest czas na spłatę zadłużenia PFR (ok. 550 mln zł na koniec marca) i umożliwienie wypłaty rekordowej dywidendy akcjonariuszom: nawet sięgającej 25 zł. Przypomnijmy, że w tym roku JSW zarobi porównywalne pieniądze jak w 2023 roku. A kurs od 2 lat w miejscu.

Jeden z najciekawszych czasów dopiero przed spółką!
Powodzenia inwestory. :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -2,17% 45,44 2023-03-24 17:04:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.