Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,32 zł , zmiana od tamtej pory: -4,10%

7zł to za mało ponieważ...

Zgłoś do moderatora
Im drożej sprzeda skarb państwa energę orlenowi tym więcej będzie kasy w budżecie i tym więcej będzie na rozdawnictwo. Bo to skarb państwa jest tu w głównej mierze najbardziej zainteresowany żeby sprzedać ;)

Tak, że rozumiecie czemu kurs rośnie? (Dziś mamy korektę wzrostów - powinni dzień zamknąć w okolicy 7,40.)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -3,17% 7,02 2020-02-28 17:03:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.