Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,55 zł , zmiana od tamtej pory: -27,76%

65mld pisowski nierząd przejadł z darmowych certyfikatow CO2

Zgłoś do moderatora
Od unii europejskiej kasę dostali i teraz gdzie jest ta kasa ?? Ona powinna iść na walkę z dogoni rachunkami za prąd w OZE !!! Ale nie ona została przejedzona przez pisowcow!! Na dodatek w pisowskiej tvp szmbo teraz psiocza na unię !!!! A ciemnota pisowska to wierzy !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -1,99% 6,90 2022-09-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.