Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  90,00 zł , zmiana od tamtej pory: -6,00%

60% kosztu produkcji nawozów produkowanych przez Puławy to gaz

Zgłoś do moderatora
Ceny nawozów stoją w miejscu bo jest na nie spory popyt i mała konkurencja, a ceny gazu ziemnego są poniżej 2,5 USD, gdzie rok temu to było 4,5 USD, więc koszty Puławom mocno się obniżyły ostatnio.
Zobaczymy co pokażą wyniki za IV i I kwartał, kiedy sprzedaż nawozów jest największa.

polecam analize cen gazu ziemnego
https://www.bankier.pl/inwestowanie/profile/quote.html?symbol=GAZ-ZIEMNY 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PULAWY -1,40% 84,60 2021-10-21 15:55:46