Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  59,04 zł , zmiana od tamtej pory: 8,20%

5mld zł zaliczki z KPO ale tylko na wiatraki

Zgłoś do moderatora
Właśnie niemiecka szefowa KE odblokowała Polsce 5mld zaliczki z KPO ale TYLKO na inwestycje w wiatraki.
Tylko patrzeć jak nowy prezes Orlenu z nadania Tuska i Hołowni wymieni wiatraki z farmy wiatrowej na Bałtyku na płonące pochodnie produkowane przez bankrutującego Siemensa - ile wtedy spadnie kurs Orlen

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKNORLEN -3,18% 63,88 2024-02-28 17:00:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.