Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,33 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
Ten Kłamtrader Autor: ~James [178.235.190.*] 2022-06-09 13:55twierdzi, że okres 9 miesięcy to jest trend krótkoterminowy. To się z rana uśmiałem z tego znafcy inwestowania na giełdzie. ;)
To tylko jeden z jego wielu prawie, że codziennych kompromitacji połączonych z manipulacją.

Czytajcie za wujkiem Google:

Trend jest podstawowym pojęciem analizy technicznej i określa kierunek ruchu cen całego rynku bądź jakiegoś papieru. Trend ma podstawowe znaczenie przy podejmowaniu decyzji o kupnie czy sprzedaży, ponieważ jedna z podstawowych zasad analizy technicznej głosi, że inwestowanie zawsze powinno odbywać się w zgodzie z trendem (kierunkiem ruchu cen).

Ze względu na czas trwania trendy można podzielić na:
długoterminowy (główny, pierwszorzędny) – trwający od kilku miesięcy do kilku latśrednioterminowy (drugorzędny) – trwający kilka miesięcykrótkoterminowy (trzeciorzędny) – trwający kilka tygodni.
Kto by pomyślał, że to taka ciemna tabaka ...
;)
OdpowiedzZgłoś do moderatora16 Re: Ten Kłamtrader Autor: ~James [178.235.190.*] 2022-06-09 14:10I żeby mi ktoś nie zarzucił manipulacji - proszę oto cytat z kłamczuszka_pesymisty ;)

"Nikt nie podważa, że trend krótkoterminowy zapoczątkowany 9-miesięcy temu jest, a właściwie był spadkowy - bo tu zauważyć należy, że od prawie 2-ch miesięcy mamy trend horyzontalny, konsolidację, po której trend krótkoterminowy powinien się odwrócić. 
A nadrzędny trend długoterminowy wciąż jest i był wzrostowy i tego James nie zakrzyczysz.

comtrader"

Ja podważam trollu zakłamany.

To jak KR, Początkujący, Zakar, Bob - to jest to zamierzone kłamstwo, czy nieścisłość. No jak to jest w/g Was?
;)OdpowiedzZgłoś do moderatora14 Re: Ten Kłamtrader Autor: ~Lawina [31.0.77.*] 2022-06-09 14:24Teraz będą podbijać swoje wątki pełne manipulacji i kłamstw. Tak to z nimi jest - wskażesz kłamstwo, manipulacje, to milczą, a potem „nikt mi nie pokazał jeszcze, że kłamie”.
Do tego Kłamtrader pokazał jakim jest prostakiem poprzez swoje zachowanie - noe tylko tu, ale i na innych forach.OdpowiedzZgłoś do moderatora13 Re: Ten Kłamtrader Autor: ~Początkujący [217.137.42.*] 2022-06-09 14:36Jakiś ty uczciwy normalnie dusza człowiek :):):):)

Zaczną się wzrosty to znikniecie stąd bez porzegnania. Tylko wasze kłamliwe posty zostaną :)OdpowiedzZgłoś do moderatora11
Ads by optAd360
 Re: Ten Kłamtrader Autor: ~James [178.235.190.*] 2022-06-09 15:01Będę z Wami co najmniej do Waszego 3,35, albo mojego 0,99 gr. 
Cieszycie się?
;)

PS. Może ustosunkujesz się do mojego wątku? 
Aaaaaaa ... nie ta narracja.
Rozumiem.
;)OdpowiedzZgłoś do moderatora01 Re: Ten Kłamtrader Autor: ~James [178.235.190.*] 2022-06-09 15:11Ale ja jestem świetlistym biczem niebiańskim i będę upodlone, kłamliwe wężowisko smagał do utraty tchu.
Aż do powrotu na dobrą drogę.
;)
OdpowiedzZgłoś do moderatora11 Re: Ten Kłamtrader Autor: comtrader_optymista [91.239.154.*] 2022-06-09 17:04Dnia 2022-06-09 o godz. 14:10 ~James napisał(a):
> I żeby mi ktoś nie zarzucił manipulacji - proszę oto cytat z kłamczuszka_pesymisty ;)
>
> "Nikt nie podważa, że trend krótkoterminowy zapoczątkowany 9-miesięcy temu jest, a właściwie był spadkowy - bo tu zauważyć należy, że od prawie 2-ch miesięcy mamy trend horyzontalny, konsolidację, po której trend krótkoterminowy powinien się odwrócić. 
> A nadrzędny trend długoterminowy wciąż jest i był wzrostowy i tego James nie zakrzyczysz.
>
> comtrader"
>
> Ja podważam trollu zakłamany.
>
> To jak KR, Początkujący, Zakar, Bob - to jest to zamierzone kłamstwo, czy nieścisłość. No jak to jest w/g Was?
> ;)

Bełkoczesz James... nie pij przed wieczorem.
Nie rozumiem cię po prostu, nie wiem co podważasz i nie wiem co odpisać.
Natomiast wiem, że bez problemu umiesz podważać fakty. :-)

comtraderOdpowiedzZgłoś do moderatora10 Re: Ten Kłamtrader Autor: comtrader_optymista [91.239.154.*] 2022-06-09 16:17Dnia 2022-06-09 o godz. 13:55 ~James napisał(a):
> twierdzi, że okres 9 miesięcy to jest trend krótkoterminowy. To się z rana uśmiałem z tego znafcy inwestowania na giełdzie. ;)
> To tylko jeden z jego wielu prawie, że codziennych kompromitacji połączonych z manipulacją.
>
> Czytajcie za wujkiem Google:
>
> Trend jest podstawowym pojęciem analizy technicznej i określa kierunek ruchu cen całego rynku bądź jakiegoś papieru. Trend ma podstawowe znaczenie przy podejmowaniu decyzji o kupnie czy sprzedaży, ponieważ jedna z podstawowych zasad analizy technicznej głosi, że inwestowanie zawsze powinno odbywać się w zgodzie z trendem (kierunkiem ruchu cen).
>
> Ze względu na czas trwania trendy można podzielić na:
> długoterminowy (główny, pierwszorzędny) – trwający od kilku miesięcy do kilku lat
> średnioterminowy (drugorzędny) – trwający kilka miesięcy
> krótkoterminowy (trzeciorzędny) – trwający kilka tygodni.
>
> Kto by pomyślał, że to taka ciemna tabaka ...
> ;)
>

Wiedza od wujka Google - no brawo! :-)

A na marginesie... przecież pisałem, że średnioterminowy i krótkoterminowy były spadkowe. 
Były, bo w tej chwili krótkoterminowy jest już horyzontalny.

I nie zmienia to faktu, że główny trend długoterminowy pozostaje wzrostowy!

comtrader
OdpowiedzZgłoś do moderatora30 (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [165.225.206.*] 2022-06-09 16:19(wiadomość usunięta przez moderatora)OdpowiedzZgłoś do moderatora12 Re: Ten Kłamtrader Autor: ~James [178.235.190.*] 2022-06-09 16:25Słuchajcie forumowicze ... jak powyżej widzicie.

Pisałem o kłamtraderze a odpisał ... comtrader.
Właściwie i zgodnie z prawdą się troll zidentyfikował, hehehe ;)

To ile trollu trwa trend krótkoterminowy, twoje 9 miesięcy? Korki z inwestowania brałeś u Głapka?
Co za fałszywy dziad ...
;)
OdpowiedzZgłoś do moderatora12 Re: Ten Kłamtrader Autor: ~James [178.235.190.*] 2022-06-09 16:29Skoro 9 miesięczny jest krótkoterminowy i jest w/g niego horyzontalny to jak wytłumaczyć spadek o ponad 50% (wrzesień '21 - czerwiec '22) w 9 miesięcy.
Samozaoranie trolla.
;)

Nawet dobrze kłamać niedojda nie potrafi.
;)OdpowiedzZgłoś do moderatora12 Re: Ten Kłamtrader Autor: comtrader_optymista [91.239.154.*] 2022-06-09 17:07Dnia 2022-06-09 o godz. 16:29 ~James napisał(a):
> Skoro 9 miesięczny jest krótkoterminowy i jest w/g niego horyzontalny to jak wytłumaczyć spadek o ponad 50% (wrzesień '21 - czerwiec '22) w 9 miesięcy.
> Samozaoranie trolla.
> ;)
>
> Nawet dobrze kłamać niedojda nie potrafi.
> ;)

Mniej alkoholu James - wtedy może zrozumiesz. :-)

comtrader
  • 555 Autor: ~555

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIGCHEESE-PDA -1,10% 33,33 2021-12-30 10:08:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.